Kurs waluty: 1 EUR = 4.2862 PLN

Mój koszyk:

0 produkt(ów) - 0,00 €
Nie masz produktów w koszyku.

.

Filtr oleju W 8005 MANN-FILTER

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • W 8005

Filtr oleju W 8005 MANN-FILTER

Krótki opis

Mann filter


Cena obowiązuje do wyczerpania zapasów

Dostępność: W magazynie

Cena za: SZT

Cena brutto: 30,10 zł
Cena netto: 5,71 €

Szczegóły

Wymiary produktu  (mm)

108
62
71
3/4-16 UNF
170
UGV 1 
1.00
RSV 2
1

 

LISTA ZASTOSOWAŃ NUMERY PRODUCENTÓW
ASTRA (IVECO GROUP)
954436
BRAUD H600875
BRAUD
H 600875
BUSCH
0531-000-006
Busch 0531000006
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 1901603
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 1909101
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 4597232
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 4600875
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 4625547
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 4 629 544
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 4630786
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 4643371
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 4 648 371
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 4730586
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 4951092
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 61660298
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 62775370
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 8820772
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 8822645
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 9819501
FIAT-HITACHI 1 909 101
FIAT-HITACHI
1909101
FOMOCO A730X6714KA
FOMOCO
A730 X 6714 KA
FORD 5000863
FORD 5009233
FORD 5011423
FORD 5 019 427
FORD A730X6714KA
FORD
5 011 423
FORD
5 019 427
FORD A 730 X 6714 KA
FORD 5 000 863
FORD
5 009 233
GENERAL MOTORS (GM) 7984917
GENERAL MOTORS (GM)
7984917
HOLMAN (COMPAIR) C160128
HOLMAN (COMPAIR)
C160128
IVECO 1901603
IVECO 1907566
IVECO 1909101
IVECO 4 600 875
IVECO 4 615 547
IVECO 4 625 547
KUBOTA
HH160-32430
NEW HOLLAND (CNH) 1 909 101
NEW HOLLAND (CNH)
1 909 101
NEW HOLLAND (CNH) 4 625 547
POCLAIN U1250505
POCLAIN
U 12505-05
RENAULT TRUCKS (RVI) 5001846645
RENAULT TRUCKS (RVI)
50 01 846 645
SAME 2.4419.170.1
SAME
2.4419.170.1
SAURER 2060460000000;
SAURER
2 060 462 554 700
TÜRK TRAKTÖR
4625547
VW GROUP (AUDI/SEAT/SKODA/VW) ND03028850
VW GROUP (AUDI/SEAT/SKODA/VW)
ND 030 288 50

Informacje dodatkowe

Indeks IOW 41000731
Waga 0.8850
Producent MANN FILTER
Symbol produktu W 8005
EAN 4011558716301
Cena rynkowa 0,00 €