Kurs waluty: 1 EUR = 4.3022 PLN

Mój koszyk:

0 produkt(ów) - 0,00 €
Nie masz produktów w koszyku.

.

C 17 134

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • C 17 134
  • C 17 134

Filtr powietrza C 17 134 MANN-FILTER

Krótki opis

Mann filter

Dostępność: W magazynie

Cena za: SZT

Cena brutto: 61,65 zł
Cena netto: 11,65 €

Szczegóły

Wymiary produktu (mm)

A
165
B
86
H
210

 

LISTA ZASTOSOWAŃ NUMERY PRODUCENTÓW
AHLMANN 4199806A
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 2211565
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 2311565
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 2319813
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 2339812
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 2339813
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 2339814
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 2934587
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 4384102
DYNAPAC 748659
FENDT F135203092010
HAMM 353264
HAULOTTE 2427003170
LIEBHERR 7014968
MANITOU 2339813
MANITOU C47125P129
ORENSTEIN + KOPPEL (O&K) 1499756
SCHAEFF 5.501.450.645
WIRTGEN GROUP 35721
Fini 048027000
TAMROCK 81619359
Atlas Copco 2255300128

Informacje dodatkowe

Indeks IOW 41000572
Waga 1.0150
Producent MANN FILTER
Symbol produktu C 17 134
EAN 4011558127008
Cena rynkowa 0,00 €