Kurs waluty: 1 EUR = 4.2845 PLN

Mój koszyk:

0 produkt(ów) - 0,00 €
Nie masz produktów w koszyku.

.

C 15 300

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • C 15 300
  • C 15 300

Filtr powietrza C 15 300 MANN-FILTER

Krótki opis

Mann filter

Dostępność: W magazynie

Cena za: SZT

Cena brutto: 104,24 zł
Cena netto: 19,78 €

Szczegóły

Wymiary produktu (mm) 

A
149
B
84
H
360

 

LISTA ZASTOSOWAŃ NUMERY PRODUCENTÓW
BOBCAT 75686.6
BOMAG 96009075
BUCHER SCHÖRLING 179051660
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 1319257
HAMM 1209574
J.C.BAMFORD 32/915802
JUNGHEINRICH 50237043
KRAMER 9933106
KUBOTA 1G37711210
KUBOTA 1G37711211
MASSEY-FERGUSON 3901464M1
MASSEY-FERGUSON 3901464M2
REFORM-WERKE 215100927
SAMBRON 75686.6
SCHAEFF 5.501.600.912
SCHAEFF 5.501.660.912
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 14255046
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 2903849
YANMAR 12994812621
Atmos 627963072910;
Axeco A1041819
Compair 98262.5126.0001
Gardner Denver 43245900
Ingersoll Rand 89232474
Irmer & Elze 4003896
KAESER
Pneumofore 41764
Power System 480028
Power System 480028

Informacje dodatkowe

Indeks IOW 41000569
Waga 0.6600
Producent MANN FILTER
Symbol produktu C 15 300
EAN 4011558152307
Cena rynkowa 0,00 €