Kurs waluty: 1 EUR = 4.3022 PLN

Mój koszyk:

0 produkt(ów) - 0,00 €
Nie masz produktów w koszyku.

.

C 15 124/1

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • C 15 124/1
  • C 15 124/1

Filtr powietrza C 15 124/1 MANN-FILTER

Krótki opis

Mann filter

Dostępność: W magazynie

Cena za: SZT

Cena brutto: 61,28 zł
Cena netto: 11,58 €

Szczegóły

Wymiary produktu (mm)

A
150
B
88
C
88
H
222

 

LISTA ZASTOSOWAŃ NUMERY PRODUCENTÓW
BECKER-KOMPRESSOREN 84040110000
LEYBOLD 71213293
LEYBOLD 71219293
RIETSCHLE 730517
Becker 84040110
Busch 532000004
Busch 0532000004
Busch 0532004003
Busch 0532133021
Leybold 71213293
Rietschle 730517

Informacje dodatkowe

Indeks IOW 41000593
Waga 0.6150
Producent MANN FILTER
Symbol produktu C 15 124/1
EAN 4011558124700
Cena rynkowa 0,00 €