Kurs waluty: 1 EUR = 4.3419 PLN

Mój koszyk:

0 produkt(ów) - 0,00 €
Nie masz produktów w koszyku.

.

Filtr powietrza C 20 325/2 MANN-FILTER

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • Filtr powietrza C 20 325/2 MANN-FILTER
  • C 20 325/2

Filtr powietrza C 20 325/2 MANN-FILTER

Krótki opis

Mann filter

Dostępność: W magazynie

Cena za: SZT

Cena brutto: 213,62 zł
Cena netto: 40,00 €

Szczegóły

Wymiary produktu (mm)

A
198
B
103
C
8.5
H
378

 

LISTA ZASTOSOWAŃ NUMERY PRODUCENTÓW
ATLAS (TEREX) 3679765
BECKER-KOMPRESSOREN 27000000001
BOMAG 5821012
CASE CONSTRUCTION 326416R1
CASE-INTERNATIONAL/CASE-IH 162000000000
CLAAS 000.677.434.1
CLAAS 067.743.41
CLAAS 677434.0
CLAAS 677434.1
CONSOLIDATED  PNEUMATIC PS303021
DAF 265045
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 1186046
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 12153221
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 1902077
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 2165049
EVOBUS/SETRA 8.319.009.084
EVOBUS/SETRA 8.319.069.084
FAHR (DEUTZ-FAHR) 12107020195.00
FAUN 746369
FAUN 4134366
FENDT F184230090050
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 1186046
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 4776902
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 9987150
FORD 5011321
FORD 5011552
FORD A830X9601AEA
FORD A830X9601CCA
FRISCH 1470629
FUCHS 73052
FUCHS 73052
GENERAL MOTORS (GM) 9974139
HAMM 385875
IHC / CASE IH 3219420R1
IHC / CASE IH 3226416R1
ISUZU 13002B1810
IVECO 1902077
IVECO 2165049
IVECO 42078290
IVECO 9987150
JOHN DEERE AZ30575
JOHN DEERE AZ30757
JOHN DEERE PE10011906
KAELBLE 34000489
KAESSBOHRER PISTENBULLY 8.319.069.084.0
KALMAR LMV 920723.0002
KOMATSU 13002B1810
LIEBHERR 5106189
LIEBHERR 7360753
LINDE 9831604
LOSENHAUSEN 04022/19502
MAN 81.083040049
MAN 81.083040055
MAN 81.083040056
MERCEDES-BENZ (DAIMLER AG) 10944204
MERCEDES-BENZ (DAIMLER AG) 10945204
MERCEDES-BENZ (DAIMLER AG) 20940004
MTU 8690940430
MWM 6.0541.29.7.0034
MWM 6.0690.16.7.0116
ORENSTEIN + KOPPEL (O&K) 773605
ORENSTEIN + KOPPEL (O&K) 773605
ORENSTEIN + KOPPEL (O&K) 8006605
PEGASO 190537
PEGASO 645372
POCLAIN 250591
POCLAIN G0250591
RENAULT TRUCKS (RVI) 3563512
RENAULT TRUCKS (RVI) 3564512
RENAULT TRUCKS (RVI) 4212747
RENAULT TRUCKS (RVI) 4214313
RENAULT TRUCKS (RVI) 60377200
RENAULT TRUCKS (RVI) 5000241796
SANDVIK 85168759
SAURER 4631072
SCANIA 218989
SCHAEFF 0.000.073.052
SCHAEFF 5.501.656.762
SCHLUETER SAJ502
STEYR-DAIMLER-PUCH 1620.00.19.0701
STEYR-DAIMLER-PUCH 612.00.19.0037
STEYR-DAIMLER-PUCH 620.00.19.0701
STEYR-DAIMLER-PUCH 990.00.19.0701
SULLAIR 1144
SULLAIR 1144
SULLAIR 68527232
SULLAIR 88290005590
TERBERG 28040299
VALMET 836316408
VALMET 836318608
VALTRA-VALMET 836316408
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 3622248
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 3950728
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 4780961
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 7362224
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 73622243
WIRTGEN GROUP 385875
WIRTGEN GROUP 4624080056
ALUP 17203290
Atlas Copco 1619284700
Atlas Copco 1619532800
Axeco 1041503
Boge 569 000 726
Ceccato 641128
Compair 98262.170
Compair C 16012.189
Demag 29504376
Gardner Denver 43262500
Ingersoll Rand 93618767
Ingersoll Rand F 410551022
Irmer & Elze 005292
KAESER 6.1997.0
MAHLE 5040118
Mark 640058
Mattei 70299
Pneumofore 40741
Sullair 01144
TAMROCK 85168759
TAMROCK 85168759
Sullair 01144

Informacje dodatkowe

Indeks IOW 41001001
Waga 2.0980
Producent MANN FILTER
Symbol produktu C 20 325/2
EAN 4011558129606
Cena rynkowa 0,00 €