Kurs waluty: 1 EUR = 4.3387 PLN

Mój koszyk:

0 produkt(ów) - 0,00 €
Nie masz produktów w koszyku.

.

Filtr powietrza BP00101 BlueLine

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Filtr powietrza BP00101 BlueLine

Krótki opis

BlueLine

Dostępność: W magazynie

Cena za: SZT

Cena brutto: 35,22 zł
Cena netto: 6,60 €

Szczegóły

Wymiary produktu (mm)


A - 57
H – 238

 

LISTA ZASTOSOWAŃ
NUMERY PRODUCENTÓW
DEUTZ (KHD) 1180868
JOHN DEERE EPC046507
KUBOTA K318182250
KUBOTA K318182251
SANDVIK 89732119
VOLVO 80804842
VOLVO 80858392
WIRTGEN 2127069

Informacje dodatkowe

Indeks IOW 41002242
Waga 0.2000
Producent Nie
Symbol produktu Nie
EAN Nie
Cena rynkowa 0,00 €