Kurs waluty: 1 EUR = 4.3055 PLN

Mój koszyk:

0 produkt(ów) - 0,00 €
Nie masz produktów w koszyku.

.

CF 2100

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • CF 2100
  • CF 2100

Filtr powietrza CF 2100 MANN-FILTER

Krótki opis

Mann filter

Dostępność: W magazynie

Cena za: SZT

Cena brutto: 836,73 zł
Cena netto: 158,00 €

Szczegóły

Wymiary produktu (mm)

211
195
17
201
609

 

LISTA ZASTOSOWAŃ NUMERY PRODUCENTÓW
BOMAG 5821182
CLAAS 007.738.21
CLAAS 077382.0
CLAAS 077382.1
CLAAS 353792.0
Demag 11346874
Demag 11346874
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 16026337
Ingersoll Rand 22100911
Ingersoll Rand 22100911
LIEBHERR 571 890 708
LIEBHERR 7368215
MAN 81.083040066
Mattei c021033390
NEW HOLLAND (CNH) 89835746
NEW HOLLAND (CNH) 9835746
SULLAIR 12 152
Sullair 12152
WIRTGEN GROUP 90980

Informacje dodatkowe

Indeks IOW 41000596
Waga 2.3040
Producent MANN FILTER
Symbol produktu CF 2100
EAN 4011558232009
Cena rynkowa 0,00 €