Kurs waluty: 1 EUR = 4.2894 PLN

Mój koszyk:

0 produkt(ów) - 0,00 €
Nie masz produktów w koszyku.

.

CF 1600

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • CF 1600
  • CF 1600

Filtr powietrza CF 1600 MANN-FILTER

Krótki opis

Mann filter

Dostępność: W magazynie

Cena za: SZT

Cena brutto: 306,01 zł
Cena netto: 58,00 €

Szczegóły

Wymiary produktu (mm)

161
145
17
152
471

 

LISTA ZASTOSOWAŃ NUMERY PRODUCENTÓW
BOMAG 5821000
CLAAS 000.072.239.0
CLAAS 007.223.91
CLAAS 072239.0
CLAAS 072239.1
CLAAS 353760.0
CLAAS 722391
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 12154940
EVOBUS/SETRA 8.319.095.138
FAUN 4134419
FRISCH 1470721
IVECO 1905620
LIEBHERR 510659308
MAN 81.084050011
MAN 81.084050013
MERCEDES-BENZ (DAIMLER AG) 40946104
MERCEDES-BENZ (DAIMLER AG) 3880947104
MWM 6.0690.16.7.0111
NEW HOLLAND (CNH) 9811231
SCANIA 368017
STEYR-DAIMLER-PUCH 991.14.19.0025
SULLAIR 10003221
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 11033785
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 1,10E+11
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 11110152
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 111101523
WIRTGEN GROUP 41924
Ingersoll Rand 92035955
Sullair 10003221
Jenbacher Werke  

Informacje dodatkowe

Indeks IOW 41000580
Waga 1.2050
Producent MANN FILTER
Symbol produktu CF 1600
EAN 4011558231705
Cena rynkowa 0,00 €