Kurs waluty: 1 EUR = 4.294 PLN

Mój koszyk:

0 produkt(ów) - 0,00 €
Nie masz produktów w koszyku.

.

CF 1300

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • CF 1300
  • CF 1300

Filtr powietrza CF 1300 MANN-FILTER

Krótki opis

Mann filter

Dostępność: Brak w magazynie

Cena za: SZT

Cena brutto: 248,24 zł
Cena netto: 47,00 €

Szczegóły

Wymiary produktu  (mm)

 

141
125
17
128
479

 

LISTA ZASTOSOWAŃ NUMERY PRODUCENTÓW
ATLAS (TEREX) 2601874
ATLAS CRANES & EXCAVATORS 2 601 874
AGCO F926200090020
BOMAG 5821307
CASE CONSTRUCTION 60533124
CASE CONSTRUCTION 60533124
CLAAS 000.643.331.1
CLAAS 064.333.11
CLAAS 178443.1
CLAAS 643331.0
CLAAS 643331.1
DAF 691280
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 4144966
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 1902132
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 2394637
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 4144966
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 42481020
FAUN 4134415
FENDT F291200090110
FENDT F926200090020
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 42481020
FRISCH 1470717
IVECO 1 902 132
IVECO 2394637
IVECO 42032856
IVECO 42 481 020
JOHN DEERE AZ48196
KAELBLE 24000505
LIEBHERR 5106575
LIEBHERR 510657508
LIEBHERR 7367182
MAN 51.084050001
MAN 81.083040065
MWM 6.0541.29.7.0049
NEW HOLLAND (CNH) 430287
NEW HOLLAND (CNH) 80430287
ORENSTEIN + KOPPEL (O&K) 1415870
ORENSTEIN + KOPPEL (O&K) 8003752
SCANIA 368016
SCANIA 368018
SCHAEFF 5.501.660.721
STEYR-DAIMLER-PUCH 990.12.19.0030
STEYR-DAIMLER-PUCH 991.12.19.0030
SULLAIR 8273
SULLAIR 88290002338(2°)
VALMET 836331744
VALTRA-VALMET 836331744
VOEGELE 4624082177
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 11 033 783
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 110 338 000 000
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 11110151
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 111101515
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 4785749
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 47857495
WIRTGEN GROUP 97201
Atlas Copco 1619569800
Atlas Copco 2900052500
Ingersoll Rand 92686955
Sullair 8273
Sullair 88290002-338 (2°)
Ingersoll Rand 92686955
Jenbacher Werke  

Informacje dodatkowe

Indeks IOW 41000592
Waga 1.1120
Producent MANN FILTER
Symbol produktu CF 1300
EAN 4011558231606
Cena rynkowa 0,00 €