Kurs waluty: 1 EUR = 4.3543 PLN

Mój koszyk:

0 produkt(ów) - 0,00 €
Nie masz produktów w koszyku.

.

CF 1200 FILTR POWIETRZA

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • CF 1200 FILTR POWIETRZA
  • CF 1200 FILTR POWIETRZA

Filtr powietrza CF 1200 MANN-FILTER

Krótki opis

Mann filter

Dostępność: W magazynie

Cena za: SZT

Cena brutto: 146,21 zł
Cena netto: 27,30 €

Szczegóły

Wymiary produktu  (mm)

121
105
17
112
381

 

LISTA ZASTOSOWAŃ NUMERY PRODUCENTÓW
AGCO F280200090030
AHLMANN 4167522A
ATLAS (TEREX) 3621074
Atlas Copco 1619554500
Atlas Copco 2900050100
BOMAG 5821019
CLAAS 000.657.564.1
CLAAS 065.756.41
CLAAS 657564.0
CLAAS 657564.1
Compair 98262.8031.0001
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 2243946
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 42480759
FAHR (DEUTZ-FAHR) 12107020335.00
FAUN 4134407
FAUN-FRISCH 4134407
FENDT F280200090030
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 42480759
FIAT-ALLIS 75248730
FRISCH 1470703
Ingersoll Rand 92686930
IVECO 1909131
IVECO 42 480 759
JOHN DEERE AZ26007
KAELBLE 34000191
LIEBHERR 5 601 963
MAN 81.083040046
MAN 81.084050008
Mattei mcr21133116
MERCEDES-BENZ (DAIMLER AG) 30944504
NEW HOLLAND (CNH) 430288
NEW HOLLAND (CNH) 80430288
ORENSTEIN + KOPPEL (O&K) 1416434
ORENSTEIN + KOPPEL (O&K) 8003750
PEGASO 699435
RENAULT TRUCKS (RVI) 5000802978
SCHAEFF 5.501.660.738
STEYR-DAIMLER-PUCH 990.12.19.0196
SULLAIR 02250046013(2°)
SULLAIR 8530
Sullair 8530
Sullair 02250046-013 (2°)
TEREX 5501660685
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 11033781
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 110338000000;
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 11110150
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 111101507
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 4785746
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 6 644 988
WIRTGEN GROUP 34 310

Informacje dodatkowe

Indeks IOW 41000408
Waga 0.7490
Producent MANN FILTER
Symbol produktu CF 1200
EAN 4011558231507
Cena rynkowa 0,00 €