Kurs waluty: 1 EUR = 4.2929 PLN

Mój koszyk:

0 produkt(ów) - 0,00 €
Nie masz produktów w koszyku.

.

C 12 100

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • C 12 100
  • C 12 100

Filtr powietrza C 12 100 MANN-FILTER

Krótki opis

Mann filter

Dostępność: W magazynie

Cena za: SZT

Cena brutto: 87,18 zł
Cena netto: 16,51 €

Szczegóły

Wymairy(mm)

A
117
B
88
C
17
D
149
H
400

 

LISTA ZASTOSOWAŃ NUMERY PRODUCENTÓW
ATLAS (TEREX) 276139; 466546; 451878; 3607850
AVELING-BARFORD 9007691
CASE CONSTRUCTION R36361
CATERPILLAR 9Y6806
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 4146022; 4319262; 4149022
DYNAPAC 814256
FAUN 747092
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 70662608; 79085657; 76626089
FIAT-HITACHI 1930790; 71467031
FIAT-IVECO 76626089
FURUKAWA 510106023
HANOMAG-HENSCHEL 3074308M1; 3096344M91
HITACHI 1930790
HYUNDAI CONSTRUCTION 94749002; E2112104
IHC / CASE IH 1105718C1; 924280C1; 634270C1; 3154701R1
IVECO 1930790; 8015410; 7980507
KAELBLE 874080789
KOBELCO 2446U154S2
KOMATSU 6001818360
LIEBHERR 6425550; 7360973; 7005287
MACO-MEUDON 47543; 440304
MASSEY-FERGUSON 1423747M91; 3074308M1; 3074308; 1429718M91; 1428747M91
MITSUBISHI 3003084200
NEW HOLLAND (CNH) 1930790
NISSAN 16546Z5003
ORENSTEIN + KOPPEL (O&K) 2292386
POCLAIN 450544; W0450544
RENAULT TRUCKS (RVI) 3564126; 3564127
RICHIER 556012198
SAME 2.4249.280.1
SULLAIR 47543; 440304
Atlas Copco 2255300149
Atlas Copco 2914500500
Atlas Copco 2914617100
Ingersoll Rand 50928885
Ingersoll Rand 50938885
Ingersoll Rand 51190346
Ingersoll Rand 59825554
MACO-MEUDON 047543
MACO-MEUDON 440304
Sullair 440304
Sullair 047543
Sullair 440304
Sullair 047543

 

 

Informacje dodatkowe

Indeks IOW 41001775
Waga 1.2080
Producent MANN FILTER
Symbol produktu C 12 100
EAN 4011558122805
Cena rynkowa 0,00 €