Kurs waluty: 1 EUR = 4.2894 PLN

Mój koszyk:

0 produkt(ów) - 0,00 €
Nie masz produktów w koszyku.

.

C 11 103/2

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • C 11 103/2

Fltr powietrza C 11 103/2 MANN-FILTER

Krótki opis

Mann filter

Dostępność: W magazynie

Cena za: SZT

Cena brutto: 161,87 zł
Cena netto: 30,68 €

Szczegóły

Wymiary produktu (mm)

106
60
300

 

LISTA ZASTOSOWAŃ NUMERY PRODUCENTÓW
ANTONIO CARRARO 44 509 005
ATLAS (TEREX) 2911788
AGCO 6191515M1
BELL EQUIPMENT (SA) 227127
CASE-INTERNATIONAL/CASE-IH 1930591
CASE-INTERNATIONAL/CASE-IH 6191515M1
CASE-INTERNATIONAL/CASE-IH 73184170
CATERPILLAR 2676398
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 4272304
DYNAPAC 939802
FIAT-AGRI 1930591
GEHL 165293
GEHL 321201111001;
J.C.BAMFORD 32/925348
JUNGHEINRICH 50022751
KAESSBOHRER (-> Evobus/Setra) 635190
KOMATSU Z76AFAXE05
KOMATSU Z76AFAXEK5
KRAMER 1000052549
KRAMER 809510
LISTER 366.08105
LOMBARDINI 104.2175.1240
LOMBARDINI 2175124
MACO-MEUDON 561084
MACO-MEUDON 68 561 084
MANITOU 554811
NEUSON 1000004566
NEUSON 2525532
NEW HOLLAND (CNH) 1930591
NEW HOLLAND (CNH) 73184170
NEW HOLLAND (CNH) 9976518
ORENSTEIN + KOPPEL (O&K) 2906661
PEL JOB E7415256
PERKINS 26510362
SCHAEFF 5.501.648.497
SULLAIR 561084
SULLAIR 68561084
TEREX 17311745A
TEREX 5501648497
THWAITES T2146
VOLVO CARS 7415256
WEIDEMANN 1000004566
WEIDEMANN 1000231364
WEIDEMANN 5559772578
BALDWIN RS3954
DONALDSON P772578

Informacje dodatkowe

Indeks IOW 41001343
Waga 0.6930
Producent MANN FILTER
Symbol produktu C 11 103/2
EAN 4011558017279
Cena rynkowa 0,00 €