Kurs waluty: 1 EUR = 4.2554 PLN

Mój koszyk:

0 produkt(ów) - 0,00 €
Nie masz produktów w koszyku.

.

C 30 850/6

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • C 30 850/6
  • C 30 850/6

Filtr powietrza C 30 850/6 MANN-FILTER

Krótki opis

Mann filter

Dostępność: W magazynie

Cena za: SZT

Cena brutto: 210,41 zł
Cena netto: 40,20 €

Szczegóły

Wymiary produktu (mm)

A
302
B
192
C
10.7
H
475

 

LISTA ZASTOSOWAŃ NUMERY PRODUCENTÓW
ABAC 9618207
AERZENER 152500000
AERZNER 152500000
ALUP 17203880
ALUP 17290850
Atlas Copco 2900020600
Atlas Copco 2900020600
Boge 569 000 730
BOMAG 5821137
Busch 0532000007
Compair C 11158.1054
Demag 05040142
Demag 29504526
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 12141335
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 1902129
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 42488361
ECOAIR 9361 8866
FAUN 746389
FAUN 746928
Gardner Denver 43262700
GOTTWALD 359 828
Ingersoll Rand 89218564
Ingersoll Rand 92035948
Ingersoll Rand 92055530
KAESER 6.1995.0
KAESER 6.1995.0/A
LIEBHERR 510619114
MTU 8690940020
MWM 6.0690.16.7.0110
MWM 6.0690.19.7.0110
NEW HOLLAND (CNH) 80 748 274
ORENSTEIN + KOPPEL (O&K) 1499695
Pneumofore 41500
Pneumofore 42374
SCHAEFF 5.501.660.720
SULLAIR 1872
SULLAIR 68527090
Sullair 68527090
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 11033128
WIRTGEN GROUP 41925

Informacje dodatkowe

Indeks IOW 41000255
Waga 4.9950
Producent MANN FILTER
Symbol produktu C 30 850/6
EAN 4011558224905
Cena rynkowa 0,00 €