Kurs waluty: 1 EUR = 4.2875 PLN

Mój koszyk:

0 produkt(ów) - 0,00 €
Nie masz produktów w koszyku.

.

C 19 460/2

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • C 19 460/2
  • C 19 460/2

Filtr powietrza C 19 460/2 MANN-FILTER

Krótki opis

Mann filter

Dostępność: W magazynie

Cena za: SZT

Cena brutto: 225,18 zł
Cena netto: 42,70 €

Szczegóły

Wymiary produktu (mm)

A
186
B
106
H
394

 

LISTA ZASTOSOWAŃ NUMERY PRODUCENTÓW
CASE CONSTRUCTION 303912A1
CASE-INTERNATIONAL/CASE-IH 82028148
CASE-INTERNATIONAL/CASE-IH 82028976
CASE-INTERNATIONAL/CASE-IH 82034614
CATERPILLAR 2065234
CLAAS 3174330
CLAAS 3188260
CLAAS 7700050836
CLAAS CT7700050836
FENDT H411201090100
HAMM 2243822
J.C.BAMFORD 32/925401
JOHN DEERE RE171235
KOMATSU 6001852510
LIEBHERR 10101094
MASSEY-FERGUSON 4270035M1
MERLO 49504
MERLO M049504
NEW HOLLAND (CNH) 381230A1
NEW HOLLAND (CNH) 82034613
NEW HOLLAND (CNH) 85821058
NEW HOLLAND (CNH) 8602995
STEYR-DAIMLER-PUCH 82034615
SUMITOMO KLH10550
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 11110283
WIRTGEN GROUP 2243822

Informacje dodatkowe

Indeks IOW 41002094
Waga 1.2850
Producent MANN FILTER
Symbol produktu C 19 460/2
EAN 4011558015718
Cena rynkowa 0,00 €