Kurs waluty: 1 EUR = 4.2875 PLN

Mój koszyk:

0 produkt(ów) - 0,00 €
Nie masz produktów w koszyku.

.

C 16 190X

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • C 16 190X

Filtr powietrza C 16 190X MANN-FILTER

Krótki opis

Mann filter

Dostępność: Brak w magazynie

Cena za: SZT

Cena brutto: 76,94 zł
Cena netto: 14,59 €

Szczegóły

Wymiary produktu/Dimensions (mm)

A
155
B
89
E
200
H
316

 

LISTA ZASTOSOWAŃ
LIST OF APPLICATIONS
NUMERY PRODUCENTÓW
NUMBERS MANUFACTURERS 
ALLIS CHALMERS 71004652
ALLIS CHALMERS 80110141
ATLAS (TEREX) 376774
AVELING-BARFORD 9007102
AVELING-BARFORD MGQ771105
ALLIS CHALMERS 10044213
ALLIS CHALMERS 10046522
ALLIS CHALMERS 3044713
ALLIS CHALMERS 3046858
ALLIS CHALMERS 30468581
ALLIS CHALMERS 3048581
ALLIS CHALMERS 4021443
ALLIS CHALMERS 4059252
ALLIS CHALMERS 4,06E+07
ALLIS CHALMERS 4059292
ALLIS CHALMERS 40592922
ALLIS CHALMERS 638274
ALLIS CHALMERS 70110141
BAUER N01128
BOBCAT 6681474
BOMAG 5730101
BOMAG 5730104
BOTTARINI 220902
BRAUD 20007507
BRAY 88626A
BRAY 886526
BRITISH LEYLAND 27H7943
BRITISH LEYLAND 27H7944
CASE CONSTRUCTION A34445
CASE CONSTRUCTION A34545
CASE CONSTRUCTION A37975
CASE CONSTRUCTION A40866
CASE CONSTRUCTION A40871
CASE CONSTRUCTION A42278
CASE CONSTRUCTION A5999
CASE CONSTRUCTION D36261
CASE CONSTRUCTION D37975
CASE CONSTRUCTION D50917
CASE CONSTRUCTION E70807
CASE CONSTRUCTION XA14747C
CASE CONSTRUCTION XA74015
CASE CONSTRUCTION XB10702
CASE CONSTRUCTION XB14747C
CASE CONSTRUCTION XB47447C
CATERPILLAR 9Y6820
CATERPILLAR 9Y6841
CHICAGO PNEUMATIC 4PS2530
CHICAGO PNEUMATIC 5PS2530
CLAAS 3200010
CLAAS 078515.0
CLAAS 320001.0
CLARK MICHIGAN 1624567
CLARK MICHIGAN 392090
CLARK MICHIGAN 888936
CLARK MICHIGAN CHF14205
CLARK MICHIGAN HCF11054
CLARK MICHIGAN HCF11590
CLARK MICHIGAN HCF14205
CLARK MICHIGAN HCF15919
CONSOLIDATED  PNEUMATIC 4PS2530
CONSOLIDATED  PNEUMATIC 5PS2530
CONSOLIDATED  PNEUMATIC 6F80119
CONSOLIDATED  PNEUMATIC 61FPS1734
CUMMINS 705346
DORMAN DA551A/4
DORMAN L551A/4
DYNAPAC 499140
DYNAPAC 891528
E.R.F. 38924
EATON YALE &  TOWNE TROJA 2047874
EATON YALE &  TOWNE TROJA 2950185
EATON YALE &  TOWNE TROJA 5040251
EATON YALE &  TOWNE TROJA 5056768
EATON YALE &  TOWNE TROJA 506973401
EATON YALE &  TOWNE TROJA 5076408
EATON YALE &  TOWNE TROJA 695018500
EATON YALE &  TOWNE TROJA 8404295
EATON YALE &  TOWNE TROJA 900312807
FAI (KOMATSU) PKP102478
FAUN 746222
FAUN 4192169
FAUN-FRISCH 1470265
FENWICK 8101108
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 4950103
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 4956902
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 71004652
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 73048658
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 78011414
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 80110141
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 83223972
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 8322872
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 8322972
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 9921419
FODEN YO21.205.09
FODEN YO35.876.08
FOMOCO 2701E9K600
FOMOCO C6JZ9600B
FORD 1700425
FORD 2701E9K600
FORD 5011315
FORD 5011548
FORD A830X9601BTA
FORD A830X9601TA
FRISCH 1470265
FURUKAWA 31202111110
GEHL 131852
GENERAL MOTORS (GM) 5198867
GENERAL MOTORS (GM) 6424690
GENERAL MOTORS (GM) 7998966
GENERAL MOTORS (GM) 8994728
HITACHI 988972
HOKUETSU  KOGYO 3214300800
HYMAC 2707008
HYSTER 88162
HYSTER 97310
HYSTER A881162A
HYSTER T567143
IHC / CASE IH 3124338R1
IHC / CASE IH 3130920R91
IHC / CASE IH 382263R92
IHC / CASE IH 383260R91
IHC / CASE IH 387263
IHC / CASE IH 387263R91
IHC / CASE IH 389263
IHC / CASE IH 389263R91
IHC / CASE IH 389263R92
IHC / CASE IH 80201
IHC / CASE IH 880307C91
IHC / CASE IH 886019
IHC / CASE IH 886019C91
IHC / CASE IH 922840C91
IHC / CASE IH 92266451
IHI (I  H  I) C82040012
ISUZU 1142150320
ISUZU 9142151351
IVECO 9921419
J.C.BAMFORD 20/217705
J.C.BAMFORD 32/200406
JOHN DEERE AH20488
JOHN DEERE AQX113760
JOHN DEERE AQX94573
JOHN DEERE AR46481
JOHN DEERE AR76434
JOHN DEERE AT18426T
JOHN DEERE AT18526T
JOHN DEERE AT20488
JOHN DEERE AT44377
JOHN DEERE K66172
JOHN DEERE K66712
JOHN DEERE PAT44377
KALMAR LMV 920969.0005
KOBELCO 244R150D4S1
KOBELCO 2451U1253
KOMATSU 21D0211160
KOMATSU 37Z02AF133
LANCER BOSS 407296
LANCER BOSS 9407296
LANCER BOSS K01904
LEROI 22097
LEROI 43422
LETOURNEAU WESTINGHOUSE 4021443
LIEBHERR 7211178
LINDE 9831631
LINDE 9831246
LISTER 027.05421
MACO-MEUDON 25446
MANITOU 26205
MANITOU 27205
MASSEY-FERGUSON 102556M91
MASSEY-FERGUSON 1025569
MASSEY-FERGUSON 1025569M91
MASSEY-FERGUSON 1420377M91
MASSEY-FERGUSON 1884769
MASSEY-FERGUSON 1884769M1
MASSEY-FERGUSON 240737
MASSEY-FERGUSON 26510105
MASSEY-FERGUSON 26510148
MASSEY-FERGUSON 26540148
MASSEY-FERGUSON 506645
MASSEY-FERGUSON 722360M91
MAZDA 72723603
MITSUBISHI 3083011200
NISSAN 16546L9010
ONAN 1401455
ORENSTEIN + KOPPEL (O&K) 32317
ORENSTEIN + KOPPEL (O&K) 8005017
ORENSTEIN + KOPPEL (O&K) 8200129
PERKINS 26510105
PERKINS 26510148
PERKINS 26510211
PERKINS 26540148
POCLAIN 450504
POCLAIN F0150540
RENAULT TRUCKS (RVI) 3223251
RENAULT TRUCKS (RVI) 3564035
RENAULT TRUCKS (RVI) 870095800
RICHIER 556012194
SCHAEFF 5.568.656.325
SULLAIR 2250087420
SULLAIR 40596
SULLAIR 1098
THWAITES T8655
TIMBERJACK 404295
TOW-MOTOR 687744
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 6621505
WHITLOCK 279026
YANMAR 12461012620
YANMAR 52461012620

Informacje dodatkowe

Indeks IOW 41001342
Waga 1.2380
Producent MANN FILTER
Symbol produktu C 16 190 x
EAN 4011558126001
Cena rynkowa 0,00 €