Kurs waluty: 1 EUR = 4.2959 PLN

Mój koszyk:

0 produkt(ów) - 0,00 €
Nie masz produktów w koszyku.

.

C 2555/2

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • C 2555/2
  • C 2555/2

Filtr powietrza C 2555/2 MANN-FILTER

Krótki opis

Mann filter

Dostępność: W magazynie

Cena za: SZT

Cena brutto: 26,26 zł
Cena netto: 4,97 €

Szczegóły

Wymiary produktu (mm)

A
248
B
186
C
186
H
63

 

LISTA ZASTOSOWAŃ NUMERY PRODUCENTÓW
CITROEN 1444K3
DONALDSON P539460
GENERAL MOTORS (GM) 93 892 086
RENAULT 7700711477
RENAULT 7700721968
RENAULT 7700722657
RENAULT 7700726615
RENAULT 7700726616
RENAULT 7701027194
RENAULT 7701027195
RENAULT 7701349530
RENAULT 7702131573
RENAULT 7702134953
RENAULT 7702145581
RENAULT 7 702 247 686
RENAULT 8963500079
RENAULT 8983500079
RENAULT TRUCKS (RVI) 7701023283
ECOAIR F404051032
Ingersoll Rand 93523207
Ingersoll Rand 93578334
Ingersoll Rand F 404051032
Ingersoll Rand 93 523 207
Ingersoll Rand 93578334
Ingersoll Rand F 404051032
ECOAIR F404051032

Informacje dodatkowe

Indeks IOW 41000369
Waga 0.2350
Producent MANN FILTER
Symbol produktu C 2555/2
EAN 4011558113803
Cena rynkowa 0,00 €