Kurs waluty: 1 EUR = 4.2644 PLN

Mój koszyk:

0 produkt(ów) - 0,00 €
Nie masz produktów w koszyku.

.

Filtr powietrza C 20 500 MANN-FILTER

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • C 20 500

Filtr powietrza C 20 500 MANN-FILTER

Krótki opis

Mann filter

Dostępność: W magazynie

Cena za: SZT

Cena brutto: 119,59 zł
Cena netto: 22,80 €

Szczegóły

Wymiary produktu (mm)

A
194
B
114
H
400

 

LISTA ZASTOSOWAŃ
NUMERY PRODUCENTÓW  
ATLAS CRANES & EXCAVATORS 6001955
AGCO 3901477M2
AHLMANN 4117526A
BOMAG 5821147
BOTTARINI 223469
CECCATO 2202772901
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 1180867
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 4415901
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 1180867
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 4415901
DYNAPAC 390995
HAMM 1209590
J.C.BAMFORD 580/12020
JLG 70023535
JOHN DEERE AZ59702
LIEBHERR 571744008
LIEBHERR 7026330
MASSEY-FERGUSON 3901477M1
MASSEY-FERGUSON 3901477M2
MERCEDES-BENZ (DAIMLER AG) 40942304
NEUSON 1000061508
SANDVIK 88601219
SCHAEFF 5.501.660.932
SENNEBOGEN 72386
SULLAIR 68562432
TEREX 6001955
VOEGELE 4624082223
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 14261549
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 20405827
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 3840033
WIRTGEN GROUP 151322
WIRTGEN GROUP 171094
Atlas Copco
Atlas Copco
Atlas Copco
Bottarini 223469
Ceccato 2202772901
Compair 73784
Compair 98262.198
Compair 98262.207
Demag 11323374
Elgi B005700770007
Gardner Denver 43246600
Ingersoll Rand 14261549
Ingersoll Rand 54672522
Ingersoll Rand 54773346
Ingersoll Rand 88110556
Irmer & Elze 4005019
KAESER 6.2085.0
KAESER 6.2085.0/A
KAESER 6.2085.0/A1
Pneumofore 41779
Power System 480023
Sullair 68562432
Worthington 6211457600
Worthington 6211462150

Informacje dodatkowe

Indeks IOW 41000600
Waga 1.1000
Producent MANN FILTER
Symbol produktu C 20 500
EAN 4011558152505
Cena rynkowa 0,00 €