Kurs waluty: 1 EUR = 4.2644 PLN

Mój koszyk:

0 produkt(ów) - 0,00 €
Nie masz produktów w koszyku.

.

WK 31/2

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • WK 31/2
  • WK 31/2

Filtr paliwa WK 31/2 MANN-FILTER

Krótki opis

Mann filter

Dostępność: W magazynie

Cena za: SZT

Cena brutto: 6,19 zł
Cena netto: 1,18 €

Szczegóły

Wymiary produktu (mm)

30
35
8,1
6,1
105

 

LISTA ZASTOSOWAŃ NUMERY PRODUCENTÓW
BECKER-KOMPRESSOREN 74000101000
BECKER-KOMPRESSOREN 94000101000
BMW 13321277481
BMW 13321277497
BMW 13 321 278 272
BMW 13321278272.3
BOMAG 96006361
BRITISH LEYLAND 606 168
CASE CONSTRUCTION 680 120 025
CITROEN 5 429 192
CITROEN 5 481 874
CITROEN 5490862
CITROEN 95534485
CITROEN 95534486
CITROEN GX0330201A
CITROEN GX0330202A
CITROEN GX0330301A
CITROEN GX5429192
CITROEN GX5429192A
CITROEN SRV000503
CITROEN SVR000503
FARYMANN 5410702
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 4352637
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 71736104
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 82 323 784
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 82 425 490
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 82425649
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 82428006
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 82429294
FIAT-HITACHI 76564503
FORD 5003748
FORD 5004837
FORD 5 015 543
FORD 5015544
GENERAL MOTORS (GM) 5650170
GENERAL MOTORS (GM) 7973411
GENERAL MOTORS (GM) 7984544
GENERAL MOTORS (GM) 93156490
GENERAL MOTORS (GM) 93156782
HAMM 280 194
IHC / CASE IH 417917C91
IVECO 4384509
KRAMER 1610306
LAND ROVER PHB000450
LAND ROVER STC4202
LIGIER 11.1.620
MAN 81.125030045
MAN 81.125030056
MAN 81.125030057
MAN 81.125030058
MASSEY-FERGUSON 522066
MASSEY-FERGUSON 800 848
MAZDA 22213470B
NEXEN 92509057
PEUGEOT 156 707
PEUGEOT 156718
PEUGEOT 156719
PEUGEOT 156721
RENAULT 5000031168
RENAULT 7100544588
RENAULT 7700544588
RENAULT 7701349332
RENAULT TRUCKS (RVI) 5490862
RENAULT TRUCKS (RVI) 5000031168
RICHIER 552482201
RIETSCHLE 730668.600
SAAB 8210
SAAB 838475
SAAB 883364
STEYR-DAIMLER-PUCH 700.20.80.492
SUBARU 642010020
TALBOT 13170900
TALBOT 38840
TALBOT 38840E
VOLVO CARS 3713186
VW GROUP (AUDI/SEAT/SKODA/VW) C004312110
VW GROUP (AUDI/SEAT/SKODA/VW) SE021020200A
VW GROUP (AUDI/SEAT/SKODA/VW) XE021020200A
WACKER 15574
WACKER 0076627D
WACKER 1 525 928 644

Informacje dodatkowe

Indeks IOW 41000936
Waga 0.0100
Producent MANN FILTER
Symbol produktu WK 31/2
EAN -
Cena rynkowa 0,00 €