Kurs waluty: 1 EUR = 4.2894 PLN

Mój koszyk:

0 produkt(ów) - 0,00 €
Nie masz produktów w koszyku.

.

PU 999/1X

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • PU 999/1X
  • PU 999/1X

Filtr paliwa PU 999/1X MANN-FILTER

Krótki opis

Mann filter

Dostępność: W magazynie

Cena za: SZT

Cena brutto: 41,31 zł
Cena netto: 7,83 €

Szczegóły

Wymiary produktu (mm)

95
14
46
204

 

LISTA ZASTOSOWAŃ NUMERY PRODUCENTÓW
BELL EQUIPMENT (SA) 221 512
CLAAS 000.068.709.0
CLAAS 068709.0
KAESSBOHRER PISTENBULLY 8.312.097.035.0
MERCEDES-BENZ (DAIMLER AG) 4570900051
MERCEDES-BENZ (DAIMLER AG) 5410900051
MERCEDES-BENZ (DAIMLER AG) 5410900151
MERCEDES-BENZ (DAIMLER AG) 5410920305
MERCEDES-BENZ (DAIMLER AG) 5410920405
MERCEDES-BENZ (DAIMLER AG) 5 410 920 505
MERCEDES-BENZ (DAIMLER AG) 5410920605
MERCEDES-BENZ (DAIMLER AG) 5410920805;
MERCEDES-BENZ (DAIMLER AG) 5410920905
TEREX 42079112
WIRTGEN GROUP 145940
BELL EQUIPMENT (SA)
221512
BOMAG
6051001
CLAAS
00 0068 709 0
CLAAS
0068 709 0
KAESSBOHRER PISTENBULLY
8.312.097.035.0
KRONE
9402890
RENAULT TRUCKS (OKELIA)
50 21 188 002
TEREX
42 079 112
WIRTGEN GROUP
145940

Informacje dodatkowe

Indeks IOW 41001418
Waga 0.3090
Producent MANN FILTER
Symbol produktu PU 999/1 x
EAN 4011558680305
Cena rynkowa 0,00 €