Kurs waluty: 1 EUR = 4.2807 PLN

Mój koszyk:

0 produkt(ów) - 0,00 €
Nie masz produktów w koszyku.

.

Filtr oleju H 820/3 X MANN-FILTER

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • Filtr oleju H 820/3 X MANN-FILTER

Filtr oleju H 820/3 X MANN-FILTER

Krótki opis

Mann filter

Dostępność: W magazynie

Cena za: SZT

Cena brutto: 35,38 zł
Cena netto: 6,72 €

Szczegóły

Wymiary produktu (mm)

72
21
21
117

 

LISTA ZASTOSOWAŃ NUMERY PRODUCENTÓW
AGCO 1883258M91
ALLIS CHALMERS 2080205
ALLIS CHALMERS 20802054
BRAUD 930046;
BRITISH LEYLAND 30796305
CASE CONSTRUCTION E65502
CHRYSLER U.K. 5038883
CHRYSLER U.K. 5039546
CLAAS 115054.0
CLARK MICHIGAN 3725560
CLARK MICHIGAN 3739460
DECHENTREITER 32 527
FOMOCO 4 788 504
FOMOCO 5 000 531
FOMOCO 7961094
FOMOCO 927A6731
FOMOCO 957E6731
FOMOCO A730X6731T3A
FOMOCO EPN6731B
FORD 11618024
FORD 1718968
FORD 5000831
FORD 5000832
FORD 5000833
FORD 5000834
FORD 957E6731A
FORD A730X6731T3A
FORDSON / FORD SCHLEPPER 957E6731A
GENERAL MOTORS (GM) 6435087
GENERAL MOTORS (GM) 7961094
GENERAL MOTORS (GM) 7984283
HYSTER 133575
HYSTER 156952
HYSTER 285233;
HYSTER 56952
HYSTER 884014
HYSTER 984014
HYSTER 984041
HYSTER 985233
HYSTER 991590
HYSTER E991590
IHC / CASE IH 969269;
IHC / CASE IH 969 270
LAMBORGHINI 400.1451.6
LINDE 26540132
MASSEY-FERGUSON 1 640 996
MASSEY-FERGUSON 1845766
MASSEY-FERGUSON 1851673
MASSEY-FERGUSON 1851676
MASSEY-FERGUSON 1851722
MASSEY-FERGUSON 1851766
MASSEY-FERGUSON 1852251
MASSEY-FERGUSON 1854766M1
MASSEY-FERGUSON 1881842
MASSEY-FERGUSON 1883258M91
MASSEY-FERGUSON 185541
MASSEY-FERGUSON 185551
MASSEY-FERGUSON 185766M1
MASSEY-FERGUSON 1883258M92
MASSEY-FERGUSON 2003377;
MASSEY-FERGUSON 2654063
MASSEY-FERGUSON 2654156
MASSEY-FERGUSON 26540132
MASSEY-FERGUSON 30241
MASSEY-FERGUSON 30262
MASSEY-FERGUSON 30288
MASSEY-FERGUSON 31 928
MASSEY-FERGUSON 32357
MASSEY-FERGUSON 32 517
MASSEY-FERGUSON 32 527
MASSEY-FERGUSON 32557
MASSEY-FERGUSON 32591
MASSEY-FERGUSON 35288
MASSEY-FERGUSON 35289
MASSEY-FERGUSON 35676
MASSEY-FERGUSON 35677
MASSEY-FERGUSON 7961094
MASSEY-FERGUSON 835568
MASSEY-FERGUSON 852251
MASSEY-FERGUSON 890951M91
MASSEY-FERGUSON 891833
MASSEY-FERGUSON 894972
MASSEY-FERGUSON 894975
MASSEY-FERGUSON 962270
MASSEY-FERGUSON 968473
MASSEY-FERGUSON 968479
MASSEY-FERGUSON 968674
MASSEY-FERGUSON 969126
MASSEY-FERGUSON 969269
MASSEY-FERGUSON 969270
MASSEY-FERGUSON 973118M91
ORENSTEIN + KOPPEL (O&K) 243152
PERKINS 26540132
PERKINS 30241
PERKINS 32527
PERKINS 35288
RENAULT TRUCKS (RVI) 1231545
RENAULT TRUCKS (RVI) 3082669
RENAULT TRUCKS (RVI) 123154500
TALBOT 5039456
TALBOT 5039546
TALBOT 5039456
TALBOT 5039546
VALMET 80005334
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 6612069

1

 

Informacje dodatkowe

Indeks IOW 41000898
Waga 0.1340
Producent MANN FILTER
Symbol produktu H 820/3 x
EAN 4011558253400
Cena rynkowa 0,00 €