Kurs waluty: 1 EUR = 4.3543 PLN

Mój koszyk:

0 produkt(ów) - 0,00 €
Nie masz produktów w koszyku.

.

Filtr oleju H 601/4 MANN-FILTER

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • Filtr oleju H 601/4 MANN-FILTER
  • H 601/4

Filtr oleju H 601/4 MANN-FILTER

Krótki opis

Mann filter

Dostępność: W magazynie

Cena za: SZT

Cena brutto: 17,25 zł
Cena netto: 3,22 €

Szczegóły

Wymiary produktu (mm)

60
18
18
101

 

LISTA ZASTOSOWAŃ NUMERY PRODUCENTÓW
BMW 32411120717
DAF 229348
DAF 229348
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 2966251
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 2966261
EVOBUS/SETRA 8.225.000.030
EVOBUS/SETRA 8.225.000.232
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 2966261
IVECO 1902137
IVECO 2966261
IVECO 42559501
IVECO 5001018962
LEYLAND BBU5866
MAN 81.473016005
MASSEY-FERGUSON 2889829
MASSEY-FERGUSON 2889829M91
MERCEDES-BENZ (DAIMLER AG) 4660204
MERCEDES-BENZ (DAIMLER AG) 4660604
MERCEDES-BENZ (DAIMLER AG) 4662804
MERCEDES-BENZ (DAIMLER AG) 4663004
MERCEDES-BENZ (DAIMLER AG) 11842225
RENAULT TRUCKS (RVI) 5000814407
RENAULT TRUCKS (RVI) 5000820895
RENAULT TRUCKS (RVI) 5,00E+09
SCANIA 153468
SCHLUETER SAK701
SISU DIESEL 1296311510
SISU DIESEL 1696311510
SOLARIS BUS 5104504020
STEYR-DAIMLER-PUCH 480A470060
STEYR-DAIMLER-PUCH 480A470748
VAN HOOL 632114112
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 349619
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 3496191
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 3496197
ZF 763160000000
ZF 76316000000000
ZF 7632141102
ZF 7632141111
BOSCH 1457429820
DONALDSON P550309
DONALDSON P779624
DONALDSON P779625

Informacje dodatkowe

Indeks IOW 41000978
Waga 0.1260
Producent MANN FILTER
Symbol produktu H 601/4
EAN 4011558251000
Cena rynkowa 0,00 €