Kurs waluty: 1 EUR = 4.3543 PLN

Mój koszyk:

0 produkt(ów) - 0,00 €
Nie masz produktów w koszyku.

.

H 42

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • H 42
  • H 42

Filtr oleju H 42 MANN-FILTER

Krótki opis

Mann filter

Dostępność: W magazynie

Cena za: SZT

Cena brutto: 49,17 zł
Cena netto: 9,18 €

Szczegóły

Wymiary produktu (mm)

28
10
51

 

LISTA ZASTOSOWAŃ NUMERY PRODUCENTÓW
BECKER-KOMPRESSOREN 6530082000
BECKER-KOMPRESSOREN 65300082000
BECKER-KOMPRESSOREN 96530082000
DYNAPAC 937414
FENDT F716961020330
GLAS 13322183906
GLAS 60016660200
MERCEDES-BENZ (DAIMLER AG) 4775015
BOSCH 1457431243
Becker 65300082
Becker 96530082

Informacje dodatkowe

Indeks IOW 41000571
Waga 0.0140
Producent MANN FILTER
Symbol produktu H 42
EAN 4011558276706
Cena rynkowa 0,00 €