Kurs waluty: 1 EUR = 4.2929 PLN

Mój koszyk:

0 produkt(ów) - 0,00 €
Nie masz produktów w koszyku.

.

H 15 190 N

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • H 15 190 N
  • H 15 190 N

Filtr oleju EDM H 15 190 N MANN-FILTER

Krótki opis

Mann filter

Dostępność: W magazynie

Cena za: SZT

Cena brutto: 200,65 zł
Cena netto: 38,00 €

Szczegóły

Wymiary produktu  (mm)

150
31
31
375

 

LISTA ZASTOSOWAŃ NUMERY PRODUCENTÓW
ALLIS CHALMERS 510004
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 2241501
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 2314797
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 4141297
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 4143833
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 87011554.46
GENERAL MOTORS (GM) 6439049
GENERAL MOTORS (GM) 6439066

Informacje dodatkowe

Indeks IOW 41000944
Waga 1.5870
Producent MANN FILTER
Symbol produktu H 15 190 n
EAN 4011558263003
Cena rynkowa 0,00 €