Kurs waluty: 1 EUR = 4.3055 PLN

Mój koszyk:

0 produkt(ów) - 0,00 €
Nie masz produktów w koszyku.

.

H 1290/1

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • H 1290/1
  • H 1290/1

Filtr oleju H 1290/1 MANN-FILTER

Krótki opis

Mann filter

Dostępność: Brak w magazynie

Cena za: SZT

Cena brutto: 65,99 zł
Cena netto: 12,46 €

Szczegóły

Wymiary produktu  (mm)

118
59
59
165

 

LISTA ZASTOSOWAŃ NUMERY PRODUCENTÓW
EDER 850212
FUCHS P2121712
HANOMAG-HENSCHEL 2894080M1
HANOMAG-HENSCHEL 3227720M1
HANOMAG-HENSCHEL 373952178
HANOMAG-HENSCHEL 377952178
IVECO 3512829
KAELBLE 6501361
KAELBLE 6501906
KAELBLE 8475682620
KAELBLE 875682620
MASSEY-FERGUSON 2894080
MASSEY-FERGUSON 2894080M1
MASSEY-FERGUSON 2962274M1
MASSEY-FERGUSON 3227720M1
MEILLER E00002609000
ORENSTEIN + KOPPEL (O&K) 243149
PEINER 8018984

Informacje dodatkowe

Indeks IOW 41000981
Waga 0.5330
Producent MANN FILTER
Symbol produktu H 1290/1
EAN 4011558259808
Cena rynkowa 0,00 €