Kurs waluty: 1 EUR = 4.2554 PLN

Mój koszyk:

0 produkt(ów) - 0,00 €
Nie masz produktów w koszyku.

.

C 39 108

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • C 39 108
  • C 39 108

Filtr powietrza C 39 108 MANN-FILTER

Krótki opis

Mann filter


Cena obowiązuje do wyczerpania zapasów

Dostępność: W magazynie

Cena za: SZT

Cena brutto: 32,56 zł
Cena netto: 6,22 €

Szczegóły

Wymiary produktu (mm)

A
381
B
115
H
58

 

LISTA ZASTOSOWAŃ NUMERY PRODUCENTÓW
OPEL 849253
OPEL 8949253
OPEL 90027967
RENAULT 7700699068
RENAULT 7700703481
RENAULT 7 701 348 930
RENAULT TRUCKS (RVI) 7701348930
VAUXHALL 90027967
VAUXHALL 93152793
VOLVO CARS 8414124
VOLVO CARS 84141241
BOSCH 1457429079
BOSCH 1 457 429 879
BOSCH 1457432159
BOSCH 1457433162
BOSCH 1457433436
BOSCH 145743343630N
BOSCH 9457160035
BOSCH 9457234170
BOSCH F026401717
CHAMPION U503

Informacje dodatkowe

Indeks IOW 41000644
Waga 0.3040
Producent MANN FILTER
Symbol produktu C 39 108
EAN 4011558139803
Cena rynkowa 0,00 €