Kurs waluty: 1 EUR = 4.2894 PLN

Mój koszyk:

0 produkt(ów) - 0,00 €
Nie masz produktów w koszyku.

.

WH 980/3

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • WH 980/3

Filtr hydrauliczny WH 980/3 MANN-FILTER

Krótki opis

Mann filter

Dostępność: W magazynie

Cena za: SZT

Cena brutto: 253,25 zł
Cena netto: 48,00 €

Szczegóły

Wymiary produktu (mm)

94
62
71
1 3/8-12 UNF
240

 

LISTA ZASTOSOWAŃ NUMERY PRODUCENTÓW
Atlas Copco 2255300215
Atlas Copco 1604769800
CASE-INTERNATIONAL/CASE-IH 132575302
CASE-INTERNATIONAL/CASE-IH 1931182     
CASE-INTERNATIONAL/CASE-IH 402652A1
CASE-INTERNATIONAL/CASE-IH 47 131 180
CASE-INTERNATIONAL/CASE-IH 81 863 799
CATERPILLAR 1G8878
CLAAS 5 127 431
DAEWOO CONSTRUCTION EQUIPMENT D516823
DEUTZ AG / DEUTZ-FAHR (KHD) 4427013
FIAT-HITACHI 76 040 367
FORD 81863799
GEHL 74 830
GEHL 4369113
J.C.BAMFORD 32/909200
J.C.BAMFORD 58/118020
JOHN DEERE AH128449
JOHN DEERE AL118036
JOHN DEERE AL166972
JOHN DEERE RE39527
JOHN DEERE RE47313
JOHN DEERE T175002
LIBRA 8320047
MELROE-BOBCAT 6,67E+06
NEW HOLLAND (CNH) 81863799
NEW HOLLAND (CNH) 84074777
NEW HOLLAND (CNH) 84237579
NEW HOLLAND (CNH) 89821387
NEW HOLLAND (CNH) 9821387
SAUER 8700068
STEYR-DAIMLER-PUCH 132575302
STEYR-DAIMLER-PUCH 132575302
STEYR-DAIMLER-PUCH 47131179
STEYR-DAIMLER-PUCH 47131180
VERMEER 73113001
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 11 036 607
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 110366077
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 110366077
VOLVO (TRUCKS/VCE/VME/PENTA) 11448509

Informacje dodatkowe

Indeks IOW 41000672
Waga 1.4950
Producent MANN FILTER
Symbol produktu WH 980/3
EAN 4011558979904
Cena rynkowa 0,00 €