Kurs waluty: 1 EUR = 4.3572 PLN

Mój koszyk:

0 produkt(ów) - 0,00 €
Nie masz produktów w koszyku.

.

Filtr powietrza C 1140 MANN-FILTER

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • C 1140

Filtr powietrza C 1140 MANN-FILTER

Krótki opis

Mann filter

Dostępność: W magazynie

Cena za: SZT

Cena brutto: 52,25 zł
Cena netto: 9,75 €

Szczegóły

Wymiary produktu (mm)

A
100
B
67
C
67
H
79

 

LISTA ZASTOSOWAŃ NUMERY PRODUCENTÓW
MERCEDES-BENZ (DAIMLER AG) 9891311
ALMIG COMPRESSOR 17200095
ALUP 17200095
Atlas Copco 1613900100
Boge 569 003 301
Busch 0532131987
Compair 75155
Compair 13294374
Fini 017066001
Ingersoll Rand 22173538
Ingersoll Rand 88171913
Ingersoll Rand 88210620
Ingersoll Rand 89259329
Worthington 6211455780
Worthington 6211457850
Worthington 6211473900
Worthington 6211473950
Power System 480039

Informacje dodatkowe

Indeks IOW 41000987
Waga 0.0810
Producent MANN FILTER
Symbol produktu C 1140
EAN 4011558178208
Cena rynkowa 0,00 €